Royal Black Mask – cena , opinie z forum , Rossmann , Allegro

royal-black-mask-cena

Royal Black Mask to eksfoliant, który dosłownie prowadzi szalonych użytkowników sieci. Którzy kupują i używają go: mówimy o nowej masce, aby wyeliminować w naturalny sposób. Bez zbyt wielu poświęceń i bez wydawania tak wiele, zaskórniki i trądzik z twarzy.

Jak działa Royal Black Mask?

Royal Black Mask jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy nałożyć niewielką ilość Royal Blask Mask na punkty twarzy dotknięte zaskórnikami lub trądzikiem, rozprowadzając produkt i tworząc czarny film.

Pozwól produktowi pracować na twarzy przez około 25 minut, aż zostanie całkowicie wchłonięty. Zauważysz, że maska na twarzy stanie się elastyczna. Po tym czasie powolnymi ruchami zdejmij maskę z twarzy i usuń wszelkie pozostałości maski lub zaskórników. Które uciekły z bawełnianą kulą nasączoną ciepłą wodą.

Jak nałożyć Royal Black Mask?

Poniżej znajdziesz instrukcje, jak nakładać Royal Black Mask, aby uzyskać efekt końcowy:

Składniki i skład w Royal Black Mask

Royal Black Mask to czarna maska przydatna do usuwania trądziku i zaskórników z twarzy. Kompozycja jest w 100% naturalna:

Woda destylowana: woda pozbawiona kamienia i innych zanieczyszczeń.

Biooksydant Neovitin®: ten składnik posiada aktywne składniki, które zmniejszają negatywne właściwości wolnych rodników w komórkach skóry i spowalniają proces starzenia się skóry dzięki składnikowi przeciwutleniającemu. Ponadto składnik ten ma działanie przeciwzapalne i regeneracyjne. W końcu, będąc przygotowywanym z komórek biomasy żeń-szenia, jest całkowicie bezpieczny i pozbawiony przeciwwskazań.

Skład

Duch poliwinylowy: Jest to szczególna substancja, która pełni funkcję tworzenia filmu. W fazie suszenia maski, oczyszcza ona skórę z wszelkich obecnych zanieczyszczeń. Jego skuteczność kosmetyczna rozkłada się w następujących właściwościach (od 1 do 10): funkcja obronna = 9, funkcja czyszczenia = 8. Skuteczność tego składnika jest kompatybilna z wszystkimi rodzajami skóry. Ponadto podczas badania i testów względnych nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych ani szkodliwych skutków dla skóry lub organizmu. Nie wykluczamy jednak możliwości wystąpienia reakcji osobistych na produkt, takich jak alergie, wysypki lub inne, dlatego zalecamy, abyś przed użyciem produktu postępował zgodnie z naszymi instrukcjami.

Trietanoloamina: pełni funkcję stabilizatora, jest często stosowana w kosmetyce. Posiada głównie funkcję czyszczenia, pomaga rozpuszczać nadmiar tłuszczu i tym podobne.

Tiamina: jest rozpuszczalną w wodzie witaminą z grupy B. Posiada jako główną cechę charakterystyczną, silną funkcję nawilżającą, pomaga również i eliminuje podrażnienia i wszelkie reakcje alergiczne. Pomaga również chronić skórę przed problemami, które mogą być spowodowane przez składniki wywołujące alergie.

Bamboo Charcoal Powder: Ten składnik ma silne działanie oczyszczające i głęboko oczyszcza skórę. Jego aktywne składniki w rzeczywistości docierają do głębi porów skóry, dzięki czemu są w stanie oczyścić je z wszelkich zanieczyszczeń. Pomaga również skutecznie zwalczać zaskórniki i gruczoły łojowe. Ten naturalny składnik jest skuteczny we wszystkich typach skóry i jest całkowicie wolny od zagrożeń dla zdrowia i samej skóry.

Wyciąg z nożyc: pomaga szybko wyeliminować niedoskonałości skóry i widoczne zmarszczki. Ten naturalny składnik ma działanie zmiękczające i antybakteryjne na skórę, jest również wolny od podrażnień i stanów zapalnych, sprzyjając szybkiemu gojeniu się.

Kaolin: wspomaga krążenie krwi i stymuluje regenerację komórek skóry. Ten naturalny składnik ścierny pomaga delikatnie oczyścić skórę dzięki jej miękkiej konsystencji. Wspomaga regenerację komórek i tworzenie kolagenu. Naprzód ma lekkie działanie złuszczające i antybakteryjne. Ten składnik ma skutki uboczne, ponieważ jest całkowicie naturalny.

maska-przeciwzmarszczkowa

Opinie i przeciwwskazania dotyczące stosowania Royal Black Mask

Użycie Royal Black Mask w naszej twarzy może mieć konsekwencje? W 99% przypadków maska nie wiąże się z żadnymi problemami i reakcjami alergicznymi. Przed nałożeniem maski na twarz, spróbuj nałożyć produkt na nadgarstek i pozostawić go na około dwadzieścia minut. Jeśli nie występują reakcje alergiczne, zaczerwienienie, można bezpiecznie używać maski.

Opinie tych, którzy używali Royal Black Mask

Poniżej zebraliśmy kilka recenzji od użytkowników, którzy zakupili i wypróbowali swoją Royal Black Mask i pozostawili świadectwo wyników, które mieli:

Marcin, 23 lata: Kupiłam Royal Black Mask po tym, jak zobaczyłam tyle rozgłosu w mediach społecznościowych. Byłem trochę sceptyczny, ale po użyciu zmieniłem zdanie. Zanim użyłem palców i pęsety, aby wyeliminować zaskórniki poprzez maskowanie twarzy, teraz z maską mogę usunąć większość zaskórników, a twarz pozostaje gładka i jaskrawa.

Lechosław, 45 lat: zanim poddałem się kosmetyczce, płacąc hukiem pieniędzy. Używam maski raz w tygodniu, za radą przyjaciela i uważam ją za bardzo skuteczną. Jedynym problemem jest to, że często muszę przykleić trochę czarnych rzeczy na twarzy, ale z gorącą wodą to znika. Świetnie wykonuje swoją pracę, doradza w zakresie jakości / ceny.

Tomek, 34 lata: moja żona kupiła jej maskę, ale używam jej również dlatego, że mój nos jest bardzo podatny na zaskórniki. Stosuję ją tylko w odniesieniu do przedmiotowych punktów i gdy tylko ją usunę, wszystko zniknie. Bardzo skuteczny, polecam go tym, którzy nie mogą udać się do kosmetyczki.

royal-black-mask-opinie

Gdzie kupić Royal Black Mask?

Royal Black Mask nie jest produktem chińskim, ale jest rozprowadzana w Polsce i za granicą przez producenta znajdującego się w Hiszpanii i nie jest dostępna w Amazon, eBay lub innych miejscach. Produkt może być zakupiona online tylko za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej w cenie 39 euro zamiast 78 euro. Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie przez call center, gdzie możesz zadać dowolne pytanie dotyczące produktu. Kiedy przesyłka dotrze do miejsca przeznaczenia, otrzymasz ostrzeżenie SMS z numerem przesyłki. Płatność za produkt jest przy odbiorze, przez kuriera.

Jeśli dbasz o swój wygląd, proponujemy również sprawdzić:

Varicolen

Eroxel